Döntött az elnökség; 88 fős lesz az Abu Dhabiba utazó delegációnk

Kezdőlap » Abu Dhabi 2019 » Döntött az elnökség; 88 fős lesz az Abu Dhabiba utazó delegációnk

Közzététel dátuma: 2018-06-10.

Június 7-én hozta meg határozatát szövetségünk vezető testülete a jövő évi Nyári Világjátékokra utazó csapatunk személyi összetételéről.

A Speciális Olimpia 15. Nyári Világjátékok eseményei 2019. március 8. és 21. között zajlanak majd Abu Dhabiban. A magyar küldöttség 88 fős lesz, 62 sportolóval a középpontban, akik 14 sportágban versenyeznek majd.

A következő sportolók, szakemberek, edzők és kísérők készülhetnek a világeseményre;

 

ASZTALITENISZ (3 sportoló, 1 edző)

Máté Andrea versenyző

Vizsnyai Dávid versenyző

Kajtár Eszter versenyző, partnerjátékos

Dobi Zoltán szakágvezető

ATLÉTIKA (5 sportoló, 2 edző)

Csernai Alexandra versenyző

Kiss Szilvia versenyző

Huzlinger István versenyző

Tóth László versenyző

Lakatos Márió Márkó versenyző

Szautner Mihály szakágvezető

Srp Miklós felkészítő

BOCSA (2 sportoló, 1 edző)

Szöllősi Gyöngyi versenyző

Rácz József versenyző

Havasi Gábor szakágvezető

BOWLING (4 sportoló, 1 edző)

Rénes Márta versenyző

Nagy András versenyző

Wendler Csaba versenyző

Borszéki Péter partnerjátékos

Molnár Melinda szakágvezető

ERŐEMELÉS (2 sportoló, 1 edző)

Fecske József  versenyző

Lehoczki János versenyző

Szünstein Mónika szakágvezető

GÖRKORCSOLYA (4 sportoló, 1 edző)

Mayer Barbara versenyző

Bartha Beatrix versenyző

Péter Dávid versenyző

Al-Yassin Mustafa versenyző

Miklósné Malek Erzsébet szakágvezető

JUDO (4 sportoló, 1 edző)

Gátfalvi Vivien versenyző

Váczi Alexandra versenyző

Kovács Ádám Balázs versenyző

Hajdú Ádám  versenyző

Juhász József szakágvezető

KERÉKPÁR (3 sportoló, 1 edző)

Varga Mónika versenyző

Kovács Dániel versenyző

Jakab István versenyző

Szabó Attila szakágvezető

KOSÁRLABDA (10 sportoló, 2 edző)

Velkei István versenyző

Nagy Lajos versenyző

Prácser Roland versenyző

Hőbenreich Zsolt versenyző

Benhart Dávid versenyző

Varga Szabolcs József versenyző

Csuti Norbert versenyző

Dudás Dávid versenyző

Szűcs Sándor versenyző

Farkas Beatrix Erika versenyző

Galambos Zsolt szakágvezető

Barabás Krisztián edző

LABDARÚGÁS (11 sportoló, 2 edző)

Király Arnold versenyző

Csenteri Csaba versenyző

Bogdán Sándor versenyző

Szűcs Norbert versenyző

Merényi Norbert versenyző

Ladányi Bence versenyző

Nagy Ferenc partnerjátékos

Burján Zoltán partnerjátékos

Törtei János partnerjátékos

Horváth Dávid partnerjátékos

Bőgér Ákos partnerjátékos

Marton Gergő szakágvezető

Kaliczka Bernadett edző

TENISZ (4 versenyző, 1 edző)

Keresztesi Alexandra versenyző

Sárosi Balázs versenyző

Kelemen Zsombor versenyző

Cservenka István versenyző

Orbán-Sebestyén Kata szakágvezető

TOLLASLABDA (2 sportoló, 1 edző)

Demeter Judit versenyző

Lakatos Richárd versenyző

Sipos Béla szakágvezető

 TORNA (2 sportoló, 1 edző)

Latinovits Lívia versenyző

Juhász Sebastian versenyző

Salamonné Szabó Éva edző

ÚSZÁS (6 versenyző, 2 edző)

Bérczi Zsófia versenyző

Nagy Ramóna versenyző

Szilágyi Zsanett versenyző

Rauch Róbert Károly versenyző

Jeney Zoltán versenyző

Rácz Bálint versenyző

Wiesnerné Oravecz Éva szakágvezető

Tóth Judit edző

 

TOVÁBBI DELEGÁCIÓTAGOK:

DELEGÁCIÓVEZETŐ: Lengyel Lajos

DELEGÁCIÓVEZETŐ HELYETTES: Kárpáti Orsolya

Dr. Jády György

Szabó Béla

Urveczki Natali

SAJTÓ, MÉDIA: Werni Gábor, Szőke Viktória

ORVOS: személyéről később döntenek

 

Szöveg:

Szőke Viktória

Vélemény, hozzászólás?