Egri atléták sikerei Franciaországban

Kezdőlap » Hírek » Egri atléták sikerei Franciaországban

Közzététel dátuma: 2015-06-07.

IMG_7186Véget értek Franciaországban a Nemzeti Játékok, amelyre meghívást kapott 10 speciális atléta Eger testvérvárosától Macontól. A 3 úszó és 7 kosárlabdázó 3 napon át küzdött az érmekért. A játékokon 1500 sportoló vett részt, rajtunk kívül  Belgium és Nagy Britannia delegációja részesült a szíves vendéglátásban. Malacsek Zsófi 50 m-es hátúszásban aranyérmet, gyorsúszásban bronzérmet szerzett. Horváth Krisztina 50 m-es gyorsúszásban első, mellben pedig második helyezést ért el. Kiss Nándor 50 m mellúszásban aranyérmes lett, gyorsúszásban pedig a dobogó második fokára léphetett.

Kosarasaink a 2. divízióban ezüstérmet szereztek. Megdolgoztak a 2. helyért, összesen 10 meccset játszottak.

IMG_7213 (1)

Gyönyörű környezetben, csodálatos szállodában töltöttük a 4 napot, a versenyek mellett fürödhettünk a szálloda uszodájában, sétáltunk a gyönyörű folyóparti városban.IMG_7216

IMG_7206Somogyiné Bozsó Ilona,     Deák Edina és Kiss Nándor segítők nevében köszönjük a lehetőséget, az érmeken kívül hazavisszük a sok élményt is.